Atletika

Slider

Každému dítěti je blízké běhání, skákání, házení a překonávání překážek. A atletika učí děti, jak se v těchto aktivitách stále zlepšovat. Díky disciplínám, které vycházejí z přirozených pohybů člověka a ovlivňují jeho celkovou zdatnost, se atletice říká “královna sportů”. Je základem všech sportů, protože bez atletické přípravy se neobejdou sportovci v mnoha odvětví. Pestrost disciplín, možnost okamžitého porovnání výkonnosti a smysl pro spravedlnost, to je atletika.

Oddíl Atletiky TJ Spartak Čelákovice byl založen v roce 1950 a během celého jejího působení jím prošlo několik tisíc sportovců, rodáků z Čelákovic a blízkého okolí. A každý z nich zanechal v historii oddílu svoji sportovní stopu, ať už oddílovým rekordem, nadšením či vedením další generace atletů.

Oblíbenost atletického oddílu rok od roku roste. V září 2018 se uskutečnil nábor nových členů, díky kterému se oddíl atletiky rozrostl o 77 nových sportovců na celkových 167 a stal se tak největším sportovním oddílem v Čelákovicích.

Každý rok oddíl pořádá spoustu sportovních akcí, jako např. 4 kola Krajského přeboru družstev přípravek, hodně oblíbené jarní a podzimní Tréninky s rodiči, Oddílové závody, Noční orientační běh, Mikulášský trénink, nebo návrat legendární Čelákovické hodinovky

Kontakty:
e-mail: info@atletikacelakovice.cz
Miroslav ŠUP, +420 604 326 043, sup.miroslav@atletikacelakovice.cz
Lenka ŠUPOVÁ, +420 739 686 138, supova.lenka@atletikacelakovice.cz
Radim VYSLOUŽIL, +420 725 074 364, vyslouzil.radim@atletikacelakovice.cz

Web: https://www.atletikacelakovice.cz

Buďte s námi ve spojení: