Atletika

O ODDÍLE FOTOGALERIEPŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022ZÁVODYAKTUALITYODKAZYKLUBOVÉ OBLEČENÍKONTAKTY

Atletika Čelákovice Spartak, sport pro děti a mládež

Atletika


Atletický oddíl TJ Spartak Čelákovice se věnuje základní pohybové průpravě dětí a to již od 5 let.
Pořádáme atletické soutěže a pravidelně se účastníme atletických závodů ve Středočeském kraji i celé České republice.

Trénujeme na Městském stadionu v Čelákovicích.
Scházíme se pod tribunou u fotbalových střídaček nebo v klubovně – odkaz na Google Maps.

Aktuální hlavní tréninkové dny jsou úterý a pátek od 16.00 do 18.00 hodin.
V jiné dny jsou tréninky možné po domluvě s trenéry.

Přihlášku obdržíte na prvním tréninku přímo od trenéra nebo si ji můžete stáhnout zde.
Cena je 1500 Kč na jeden školní rok.


Aktuality







Naši trenéři

Jaroslav Ryneš
všechny věkové kategorie atletů
tel. 721 786 050
jrynes@tiscali.cz

Renáta Michaliková
atletická přípravka a žactvo
tel. 777 974 012
renata.michalikova@seznam.cz

Ladislava Švarcová
atletická přípravka a žactvo
tel. 723 026 865
pripravka.spartak@gmail.com

Nikola Brejchová
uzavřená skupina atletů
tel. 777 281 996
nikola@brejchova.cz

Nikola Strachová
výběrová skupina atletů
tel. 602 503 303
nunufear@seznam.cz

Ivana Kumpoštová
atletická přípravka a žactvo
tel. 605 322 784
ivanice.patice@seznam.cz

Milan Mikuláš
předseda oddílu TJ Spartak Čelákovice
výběrová skupina atletů
tel. 602 395 677
milan.mikulas@seznam.cz


FOTOGALERIE


LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ SPORTOVNÍ KEMP 2022

TJ Spartak Čelákovice oddíl Atletiky, pod vedením našich oddílových trenérů
Nikoly Brejchové, Jaroslava Ryneše, Ladislavy Švarcové pořádá LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ SPORTOVNÍ KEMP.

Kdy: 22.8.-26.8.2022, 8:30 – 16:30 hod.
Kde: Městský stadion Čelákovice
Cena: 2.800,- Kč (v ceně oběd, svačina, pitný režim).

Přihlášku si můžete stáhnout zde.



ODKAZY

atletika.cz
celakovice.cz
skas.cz
rajce.idnes.cz
instagram
facebook


Termínová listina 2022

Červen
03.06. 2.kolo KP družstev přípravek A-Slaný, C-Nehvizdy
03.-05.06. MČR všech kategorii ve vícebojích Praha
04.06. 2.kolo mládeže Kolín
05.06. 2.kolo KP přípravek B-Nymburk
06.06. Mítink WACT Bronze – Memoriál Josefa Odložila Praha
08.06. Republikové finále Poháru rozhlasu Trutnov
10.06. 3.kolo KP družstev přípravek A-Beroun, C-Stará Boleslav
11.06. 2. kolo extraliga, 3. kolo I. a II. liga dle rozdělení
12.06. 2.kolo KP družstev mladšího žactva A-Slaný, B-Kolín, C- Houštka
14.06. Mítink WACT Bronze – Kladno hází Kladno
17.06. 3.kolo KP družstev staršího žactva A-Slaný(bez kladivo), B-Houštka
18.-19.06. MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Ostrava
21.06. Letní Pražská tyčka Praha
24.06. 3.kolo KP družstev mladšího žactva A-Beroun,B-Kutná Hora, C- Houštka
25.06. 3.kolo KP družstev přípravek B-Kutná Hora
25.-26.06. MČR mužů a žen na dráze Hodonín
26.06. 3.kolo KP družstev mužů a žen Kolín
28.-30.06. Olympiáda dětí a mládeže Olomouc
Červenec
03.07. KP v běhu do vrchu Lochovice – Plešivec
04.-07.07. MISTROVSTVÍ EVROPY DOROSTENCŮ Jeruzalém
15.-24.07. MISTROVSTVÍ SVĚTA Oregon
24.-30.07. EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE Banská Bystrica
Srpen
02.-07.08. MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ Cali
15.-21.08. MISTROVSTVÍ EVROPY Mnichov
20.08. 4. kolo I. a II. liga dle rozdělení
26.08. 4.kolo KP družstev staršího žactva A-Kladno, B-Čáslav
27.-28.08. MČR mužů a žen do 22 let na dráze Brno
Září
02.09. 4.kolo KP družstev mladšího žactva A-Roztoky, B-Vlašim, C-Stará Boleslav
03.09. 3.kolo KP družstev mládeže Beroun
03.09. baráže o extraligu a I. ligu dle rozdělení
04.09. Finále A KP družstev staršího žactva Kolín
04.09. MČR družstev mužů a žen Cheb
09.09. 4.kolo KP družstev přípravek A-???, C- Nehvizdy
10.09. 4.kolo KP družstev přípravek B-Český Brod
10.09. M Čech družstev mládeže, MMS družstev mládeže dle rozdělení
10.09. KP v maratonu Kladno
11.09. Finále B mladšího žactva a staršího žactva Čáslav
11.09. 4.kolo mužů a žen Roztoky
17.-18.09. MČR žáků a žákyň na dráze Jablonec nad Nisou
24.09. MČR družstev dorostu a juniorů dle rozdělení
24.09. Finále A KP družstev mladšího žactva Kutná Hora
25.09. Finále KP družstev přípravek Beroun
25.09. MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Běchovice Praha
28.09. Baráž o II. ligu dle rozdělení
Říjen
01.10. MČR družstev starších žáků a starších žákyň Třinec
Listopad
26.11. MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Rumburk
Prosinec
03.12. KP družstev mládeže v hale Praha-Strahov
11.12. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU Turín

Naše aktuální klubové dresy