Ohlédnutí za Krajským Přeborem

Začali nám prázdniny tak je tu chvilka na ohlédnutí za výsledkem na Krajském přeboru, který se konal v Neratovicích 28.6.2020.

Náš tým se tam vydal ve velkém počtu 16 dětí. Však jsme se chystali obhájit hned 4 loňské medaile a naši mladší hráči se rozhodli, že tento turnaj pojmou jako trénink před jejich zářiovým turnajem a potrápí ty větší. Družina to tedy byla různorodá od 6 do 14 let.

A jak se nám vedlo??

Kategorie HD14 tedy ti největší. Druhé místo mezi hochy získal Antonín Pešek a v kategorii dívek dosáhla na třetí místo Karina Nella Müllerová. Pro oba tento pěkný výsledek znamená postup na MČR konané v září.

Kategorie HD12 – zde jsme měli zastoupení pouze v chlapecké části. Karin nám vyrostla a naše další slečny ještě patří do menších kategorií. Naším dlouhodobě nejsilnějším hráčem této kategorii je Tomáš Sedmihradský. Ten i tentokráte potvrdil pověst a získal zlatou medaili, nicméně se pomalu musí začít bát, protože jeho parťák Adam Mrázek se dostal na třetí místo a brzy mu bude šlapat na paty. Oba dva postoupili na MČR.

1.místo Tomáš Sedmihradský 3.místo Adam Mrázek

Výborně! Obhajoba splněna a 4 kovy jsou doma, ale co HD10?? V této námi tradičně nejvíce obsazené kategorii nic? Loňský přeborník Bruno Topenčík neponechal nic náhodě a bez jediné porážky dokráčel ke zlatu. Mezi dívkami si loňská medailistka Linda Kubíčková vybrala slabší chvilku, a tak ji v boji o medaili zastupovala naše přebornice kategorie do 8 let Sabinka Jeníková. Bohužel v přímém souboji o medaili prohrála a zůstala na ní ta nepopulární bramborová, ale i tak je to úspěch a obhajoba jejího titulu ji čeká po prázdninách. Uvidíme, jak se jí povede. I další naši hráči této kategorie si tento přebor vyzkoušeli a největší radost nám udělal náš benjamínek teprve 6ti letá Ellen Topenčíková ziskem 2,5 bodu se soupeři, až o 4 roky staršími.  

Ohlédnutí za Krajským Přeborem

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *